• Wywiad gospodarczy

 • Nieuczciwa konkurencja

 • Wywiad środowiskowy

 • Obserwacja osób i mienia

  Obserwacja to podstawowe narzędzie pracy prywatnego detektywa. Wraz z postępem technologicznym oraz ewolucją metod komunikacji i funkcjonowania jednostki w społeczeństwie zmienia się też metodyka samej obserwacji. W dzisiejszych czasach ludzka aktywność nie dotyczy jedynie przemieszczania się z miejsca na miejsce i wykonywania w nich jakichś czynności, teraźniejsze społeczeństwo prowadzi życie w dużej mierze online, doskonale to rozumiemy i dlatego nasze biuro detektywistyczne jest do tego zadania odpowiednio przystosowane i przygotowane.

  Dziś doskonale wiemy gdzie i kiedy się pojawić, aby zarejestrować interesujące nas zdarzenia i zdobyć korzystne informacje. Klasyczne metody obserwacji w niezawodny sposób uzupełniają się ze świeżymi, pozwalając dostrzec znacznie szerszą perspektywę w kontekście prowadzonej sprawy. Dzięki skrupulatnie zebranemu materiałowi dowodowemu jesteśmy w stanie pomóc z powstrzymaniem czynu nieuczciwej konkurencji oraz niebezpieczeństw jakie za sobą prowadzi.

  Zawód detektyw jest domeną profesjonalnych obserwatorów, którzy dzięki doświadczeniu wiedzą jak dostrzec niezauważalne, jednocześnie pozostając niezauważonym. Dlatego niezależnie od celu obserwacji nasze biuro detektywistyczne zawsze działa rzetelnie i skutecznie dostarczając informacje szybko i w pożądanej formie.

 • Weryfikacja kontrahentów i pracowników

 • Ustalenia majątkowe

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych wydany przez Ministra Spraw Wewnętrznych RD-15/2016 i RD-21/2016 Licencja Detektywa COBRA to licencjonowani detektywi z ponad dwudziestoletnim stażem służby w pionie kryminalnym identyfikujący się licencjami o numerach 005281 oraz 005282 Komenda Główna PolicjiLicencje uprawniające do prowadzenia działalności zostały wydane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach