• Sprawy cywilne i rodzinne

 • Wywiad środowiskowy

 • Obserwacja

 • Wykrywanie zdrady

 • Poszukiwania osób i mienia

  Zaginięcia osób to wyjątkowo bolesne przeżycia dla ich bliskich i krewnych. Doskonale to rozumiemy, dlatego nasze biuro detektywistyczne oferuje profesjonalną pomoc i wsparcie także w tego typu niezwykle trudnych sytuacjach.

  Nasze biuro detektywistyczne szuka osób zaginionych. Po nitce do kłębka przy pomocy takich narzędzi jak wywiad środowiskowy oraz dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie ustalić los i miejsce pobytu zaginionych bliskich, ale nie tylko. Czasem szukamy po prostu osób, z którymi dawno temu utraciliśmy kontakt. Licencjonowany detektyw zbada sprawę i odnajdzie poszukiwane informacje na temat znajomych, krewnych i przyjaciół sprzed lat.

  Choć kradzieże zazwyczaj nie powodują sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, podchodzimy do nich równie poważnie. Do zawłaszczeń w Polsce dochodzi wyjątkowo często i to niekoniecznie drobnych. Skradzione pojazdy, specjalistyczne urządzenia, rzadkie lub cenne towary - fachowcy z naszego biura detektywistycznego zbadają okoliczności przywłaszczenia, skutecznie wskażą miejsce przechowywania skradzionej ruchomości oraz bezbłędnie ustalą sprawców zajścia.

 • Ujawnianie majątku

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych wydany przez Ministra Spraw Wewnętrznych RD-15/2016 i RD-21/2016 Licencja Detektywa COBRA to licencjonowani detektywi z ponad dwudziestoletnim stażem służby w pionie kryminalnym identyfikujący się licencjami o numerach 005281 oraz 005282 Komenda Główna PolicjiLicencje uprawniające do prowadzenia działalności zostały wydane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach