• Sprawy cywilne i rodzinne

 • Wywiad środowiskowy

 • Obserwacja

  Obserwacja jest tym co najlepiej kojarzy się z pracą prywatnego detektywa i rzeczywiście jest podstawą jego działań, jednak w dzisiejszych czasach nie zamyka się ona w archetypicznym pojęciu - jako długofalowe i nieustępliwe śledzenie obiektu, jest natomiast czymś więcej. Dziś ludzka aktywność nie dotyczy jedynie przemieszczania się z miejsca na miejsce i wykonywania w nich jakichś czynności, teraźniejsze społeczeństwo prowadzi życie w dużej mierze online, w sieci, dlatego i charakterystyka działań detektywistycznych uległa znacznej przemianie.

  Dzięki rozwojowi technologii jak i pewnego rodzaju ewolucji w koncepcie interakcji międzyludzkich, dziś lepiej niż kiedyś wiemy gdzie i kiedy się pojawić aby zarejestrować interesujące nas zdarzenie lub rozmowę. Doskonalone przez lata techniki klasycznej obserwacji nadal są w użyciu przy gromadzeniu twardych dowodów, są one natomiast jedynie częścią dużo bardziej skomplikowanego procesu, od podstawowych ustaleń, po szczegółową analizę profilu psychologicznego.

  Jako profesjonaliści w swoim fachu i doświadczeni detektywi, doskonale wiemy jak dostrzec niezauważalne jednocześnie pozostając niezauważonym, tym samym czyniąc zadanie obserwacji tak efektywnym i skutecznym jak to tylko możliwe.

 • Wykrywanie zdrady

 • Poszukiwania osób i mienia

 • Ujawnianie majątku

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych wydany przez Ministra Spraw Wewnętrznych RD-15/2016 i RD-21/2016 Licencja Detektywa COBRA to licencjonowani detektywi z ponad dwudziestoletnim stażem służby w pionie kryminalnym identyfikujący się licencjami o numerach 005281 oraz 005282 Komenda Główna PolicjiLicencje uprawniające do prowadzenia działalności zostały wydane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach